درباره نویسنده

احسان خواجوی

احسان خواجوی

مشاور اجرایی دیجیتال مارکتینگ و بنیانگذار آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا | 09128593599

مطالب مشابه

2 ديدگاه

 1. 1

  safari

  با سلام
  معایبی که نوشته اید صرفا از سر باز کردن و کامل کردن سلسله مراتب نوشته تان که در انتها منجر به تبلیغات برای برند شخصی شما می شود می باشد
  خانم لیلی رشیدی را شما چند سالی است در تلویزیون ندید بخاطر اینکه تاتر تشریف نمی برید و از فضای هنری دور هستید و فیلم نامه ها و کارگردانی ایشان را ندیده اید .

  صفحه لندینگ پیج به ویدئو های مربوط به آپارات می رود نه یوتوب !

  اشاره به واقعه سیاسی در آن سال جزو معایب این طرح بشمار نمی آید .
  لطفا بیشتر دقت کنید و یکی از اصول بازاریابی این است که شما قبول کنید در برابر گفتار و نوشتار خود مسئولید

  پاسخ
  1. 1.1
   احسان خواجوی

   احسان خواجوی

   با سلام و سپاس از نظر شما.
   فرمایش شما محترم است.بنده مواردی که به نظر من اگر رعایت میشد کیفیت اجرایی کمپین بهتر میشد به عنوان معایب مطرح کردم.قطعا هیچ کمپینی خالی از ایراد نیست و همواره نکاتی جهت بهبود کیفیت کمپینها پس از اجرای کمپین مشخص خواهد شد.
   استفاده از خانم رشیدی و آقای صحت به عنوان چهره های مردمی و محبوب جهت اعتباربخشی و جلب توجه عمومی به کمپین صورت گرفته.خانم رشیدی به عنوان هنرمند عرصه تئاتر در کل کشور محبوبیت و اعتبار کمی دارد و اگر از یک بازیگر مطرح خانم در کنار نام آقای صحت استفاده می شد بازدهی این امر بیشتر می شد.
   در مورد یوتیوب حق با شماست.اشتباه سهوی از بنده بود و اصلاح کردم.سپاس از شما.
   وقایع سیاسی جز معایب کلیدی نیست اما ممکنه کمپین رو دچار حاشیه کنه که لازمه این امر نظارت بر روی مطالب مربوطه هست که این کنترل شدید هم به نوبه خود می تونه اثر نامناسبی روی هدف اصلی کمپین داشته باشه.

   در مورد جمله آخر شما هم خدمتتون عرض کنم که تمام این مطالب با نام و تصویر بنده منتشر میشه که نشون از تعهد من به اونهاست.هدف از انتشار این مطالب، زیر سوال بردن یا بالا بردن کمپینها و رویدادها نیست و صرفا مطالب اموزشی و تحلیل در زمینه کسب و کارهای اینترنتیه.

   موفق و پیروز باشید

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نبضی‌نو می‌باشد.