رویدادهای استارتاپی

دوره های آنلاین دیجیتال مارکتینگ آکادمی گرشا

فصل اول:آموزش ساخت دامنه وبسایت

در اولین فصل دوره آنلاین آموزش دیجیتال مارکتینگ گرشا تمامی موارد مربوط به دامنه وبسایتها به شما آموزش داده خواهد شد؛ چالشهای انتخاب دامنه سایت و نقش آن در موفقیت کسب و کار اینترنتی را مطرح کرده و چندین راهکار عملی و ابتکاری برای ساخت دامنه های جدید و ابداعی را به شما آموزش خواهم داد.

همچنین کلیه ویژگی های دامنه مناسب و مطلوب را یاد گرفته و مثالهای متعددی از دامنه های ایرانی را برای این ویژگی ها مشاهده خواهید کرد. همچنین در این فصل می توانید از راه های میانبر یافتن دامنه های مناسب ایرانی و بین المللی نیز مطلع شده و نحوه ثبت دامنه، انتقال و مدیریت آن را بیاموزید.

 • تعداد جلسات دوره: ۶

 

اطلاعات بیشتر

فصل دوم: دوره آموزشی انتخاب شعار برند

دوره آموزشی انتخاب شعار برند به شما کمک می کند برای کسب و کار اینترنتی خود شعاری حرفه ای و اثربخش طراحی کرده و شعار برند خود را به مزیت رقابتی استارت‌‌آپ خود تبدیل نمایید.

در آموزشهای این فصل به دور از توضیحات تئوری و مبهم و کتاب وار، روش های کاربردی برای طراحی شعار برند مطرح شود. سپس انواع شعارها را بر حسب موضوع آن معرفی بررسی کرده و به عنوان تمرین، شعار ۱۰ سایت مطرح ایرانی بررسی و تحلیل شده است.

 • تعداد جلسات دوره: ۳

اطلاعات بیشتر

فصل سوم: آموزش کاربردی مبانی سئو

در فصل سوم دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ،  بحث مهم ” مبانی سئو ” ارائه شده است. در این فصل ضمن تاکید توجیه پذیر بر سئو، مفهوم آن به طور عینی و قابل درک بیان شده و سپس به طور کاربردی و تحلیلی، روشهای سئو سایت و بهینه سازی محتوا آموزش داده شده است.

آموزشهای این فصل برای همه افراد قابل درک و استفاده بوده و به طور ویژه به مبحث بهینه سازی محتوای سایت پرداخته است. محتوای دوره مبانی سئو بر حسب متدهای جدید و به روز بهینه سازی و موتورهای جست و جو طراحی شده است.

 • تعداد جلسات دوره: ۱۰

اطلاعات بیشتر

فصل چهارم: آموزش جامع گوگل وبمستر

گوگل وبمستر از جمله ابزارهای بسیار کاربردی و ضروری برای وبسایت استارت‌آپها می باشد که متاسفانه کسب و کارهای اینترنتی ایرانی کمتر به آن توجه می کنند.

اطلاعات و تحلیلهای گوگل وبمستر در بهینه سازی سایت، امنیت سایت، ارتقای بازدهی سایت، تحلیل کلمات کلیدی سایت و … تاثیر مستقیم و بسیار مثبتی خواهد داشت.

در این فصل، به طور کامل تمامی بخشهای گوگل وبمستر توضیح داده شده و نحوه استفاده از آنها آموزش داده شده است(برای درک بهتر هر بخش نیز از تصاویر استفاده شده است).

 • تعداد جلسات دوره: ۶

اطلاعات بیشتر

فصل پنجم: آموزش جامع گوگل آنالیتیک

اهمیت و ضرورت گوگل آنالیتیک برای موفقیت کسب و کارهای اینترنتی بر هیچ کس پوشیده نیست. این ابزار قدرتمند و البته رایگان، اطلاعات تحلیلی بسیار ارزشمند و نابی را در مورد اتفاقات وبسایت شما ارائه می دهد.

اما متاسفانه تنها تعداد محدودی از بخش های گوگل آنالیتیک مورد استفاده قرار گرفته و اطلاعات و تحلیل های تکمیلی سایر قسمت ها نادیده گرفته می شود.

به همین دلیل در این فصل می توانید ضمن آشنایی با ماهیت و عملکرد تمام بخشهای این پلتفرم تحلیلگر گوگل، از نحوه استفاده از آنها برای سایت خود نیز مطلع شده و به صورت کامل و شفاف، عملکرد هر قسمت را یاد بگیرید.

 

 • تعداد جلسات دوره: ۷

اطلاعات بیشتر

فصل ششم: آموزش بازاریابی محتوایی

دوره آموزش بازاریابی محتوایی یکی از سه فصل برتر و کلیدی آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا می باشد. در این فصل، به طور تخصصی کلیه مباحث مربوط به بازاریابی محتوایی را فرا گرفته و با روشها، تکنیکها و فرآیندهای هر یک آشنا می شوید.

در این دوره، برای کلیه بخشها، روشها و راهکارهای اجرایی ارائه شده است. به عنوان مثال، برای مبحث استراتژی محتوایی، کلیه بخشهای استراتژی محتوایی به طور دقیق و کامل آموزش داده شده، شیوه طراحی و پیاده سازی هر بخش معرفی شده و در نهایت، فرآیند کاربردی و عملی طراحی استراتژی محتوایی آموزش داده شده است.

در این فصل، از مثالهای متعددی از محتوای استارت‌آپهای ایرانی نیز استفاده شده تا به طور عینی بتوانید مباحث مربوطه را درک نمایید. تاکید می شود که مباحث این دوره تا به حال توسط هیچ سایت و آموزشگاهی ارائه نشده است.

 • تعداد جلسات دوره: ۱۵

اطلاعات بیشتر

فصل هفتم: آموزش روابط عمومی آنلاین

بارها نام روابط عمومی را در شرکت های مختلف شنیده اید. اما این بار با مفهوم ” روابط عمومی آنلاین ” آشنا خواهید شد. شما باید تاثیر روابط عمومی آنلاین را در موفقیت و رشد کسب و کار اینترنتی خود درک کرده و بدانید چگونه می توانید با استفاده از این ابزار، اثربخشی فعالیتهای دیجیتال مارکتینگ خود را افزایش داده و دستاوردهای ملموسی را به دست آورید.

در این فصل شما درک می کنید که چرا باید به روابط عمومی آنلاین استارتاپ خود توجه ویژه ای داشته و چگونه این امر را در استراتژی های دیجیتال مارکتینگ خود بگنجانید.

سپس خواهید آموخت چگونه می توان به شکلی بهینه و اثربخش، روابط عمومی را برای استارتاپ خود اجرا نمایید.

 • تعداد جلسات دوره: ۷

اطلاعات بیشتر

فصل هشتم: آموزش ایمیل مارکتینگ ایرانی

در این فصل، ضمن آشنایی با مفهوم و ماهیت کاربردی ایمیل مارکتینگ، می آموزید که چرا ایمیل مارکتینگ استارتاپها در ایران بازدهی مطلوبی به دست نمی آورد. پس از شناسایی دلایل عدم موفقیت ایمیل مارکتینگ در ایران، راهکارهای کلیدی افزایش بازدهی ایمیل مارکتینگ را برای کسب و کارهای اینترنتی مطابق با فضای کشور خواهید آموخت.

سپس سایر مباحث مربوطه از جمله نگارش ایمیل، جمع آوری ایمیل مخاطبان، ارسال ایمیل و … را به طور کاربردی و عملی یاد می گیرید. کلیه مباحث این فصل مختص فضای اینترنت ایران و کاربران ایرانی نوشته شده و به راحتی قابل اجرا می باشد. همچنین مثالهای متعددی نیز از ایمیلهای ارسالی استارت‌آپهای ایرانی ارائه شده است.

 • تعداد جلسات دوره: ۱۰

اطلاعات بیشتر

فصل نهم: آموزش تخصصی تبلیغات اینترنتی

در این فصل انواع روشهای تبلیغات اینترنتی را فراگرفته و سپس نسبت به شرایط عمومی و زمان انجام تبلیغات اینترنتی برای استارتاپ خود مسلط می شوید.

در مرحله بعد می آموزید که چگونه کمپین تبلیغاتی هدفمندی را با یک پیام تبلیغاتی مناسب طراحی نمایید.

در بخش دوم، بر کلیه مراحل تبلیغات بنری تسلط یافته و اصول طراحی بنر و صفحه فرود را خواهید آموخت. در نهایت هم می آموزید چگونه نتایج تبلیغات بنری خود را به طور کامل، تخصصی و آماری آنالیز کنید.

*آموزشهای این فصل از مهم ترین تخصص های یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ می باشد و شما را به کلیه مباحث تبلیغات اینترنتی به طور کامل مسلط می کند.

 • تعداد جلسات دوره: ۹

اطلاعات بیشتر

فصل دهم: آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی

فصل ۱۰ این دوره به عنوان مهم ترین بخش استراتژی های دیجیتال مارکتینگ استارتاپها می باشد. در این فصل، کلیه مباحث مربوط به بازاریابی شبکه های اجتماعی که یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ به آنها نیاز دارد ارائه شده است.

با نگاهی به فهرست این فصل متوجه خواهید شد که کلیه مباحث از مقدمات و تئوریهای اولیه برنامه ریزی شبکه های اجتماعی گرفته تا تکنیکهای عملی بازاریابی به طور کامل در هر شبکه اجتماعی بیان شده است.

قسمت مهم دیگر این فصل، در جلسه نهم ارائه شده که متاسفانه توسط بسیاری از کارشناسان شبکه های اجتماعی به آن توجه نمی شود. در این جلسه می آموزید که چگونه تقویم محتوایی شبکه های اجتماعی را طراحی کرده و شاخص های کلیدی عملکرد را برای ماههای آتی خود طراحی نمایید.

 • تعداد جلسات دوره: ۹

اطلاعات بیشتر

آموزش جامع دیجیتال مارکتینگ (۱۰فصل)

نیاز اساسی استارتاپها، کسب و کارهای اینترنتی و علاقه مندان این حوزه به آموزش کاربردی و بومی دیجیتال مارکتینگ در این دوره برآورده شده است. کلیه مباحث دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ آکادمی گرشا به صورت اختصاصی تهیه شده و کاملاً بومی و کاربردی می باشد.

از هر فصل، یک جلسه آن به طور رایگان قابل مشاهده می باشد تا بتوانید با کم و کیف محتوای آموزشی هر فصل آشنا شوید.

در دوره جامع می توانید با هزینه ای کمتر به کل محتوای ۱۰ فصل دسترسی داشته و در آینده برای شرکت در کلاسهای آموزش حضوری نیز تخفیف دریافت کنید.

 • تعداد جلسات دوره: ۸۳

اطلاعات بیشتر

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نبضی‌نو می‌باشد.